Технології

Нова функція YouTube стала доступна всім користувачам

YouTube

Популярний відеохостинг YouTube минулого місяця анонсував корисну функцію поділу довгих роликів на окремі глави. Тепер нововведення, котре значно спрощує навігацію по об’ємним відеоматеріалам, стало загальнодоступним, а в мережі з’явився його докладний опис для глядачів і авторів контенту.

YouTube

Анонс корисної функції відбувся в офіційному Twitter-акаунті YouTube. Представники сервісу відзначили, що розширили його можливості з урахуванням побажань аудиторії. Розробники також опублікували короткий ролик з демонстрацією оновленої системи навігації по відео.

Читайте також:  Apple «передумала» виправляти проблемну функцію iPhone 13

Тепер глядачі можуть використовувати розміщені на часовій шкалі плеєра “закладки” з описом відображуваного контенту, як якщо б вони гортали книгу, користуючись змістом. Розподіл ролика на розділи не обов’язково для авторів: якщо вони не розіб’ють своє відео на глави, перемотування буде здійснюватися вперед і назад з кроком в 10 секунд. Якщо ж творець відео включить закладки, їх повинно становити не менше трьох з тривалістю кожної більше 10 секунд.

Нова функція вже доступна користувачам програми YouTube на платформах Android і iOS, а також в десктопної версії сервісу.

Джерело: slashgear.com