Технології

У травневому оновленні Windows 10 пропали деякі додатки і функції

Windows 10

Представивши в травневому апдейті Windows 10 під номером 2004 ряд нововведень, Microsoft все ж прибрала з системи кілька функцій, які офіційно визнала застарілими. Докладний список змін, які торкнулися оновлену збірку, компанія опублікувала на своєму офіційному сайті.

Ще в дні появи Windows 8 Microsoft представила функцію Windows To Go, завдяки якій завантажувати систему можна було з USB-накопичувача. Тепер же компанія визнала її застарілою – відтепер вона не підтримується. Прибрали розробники і вбудовані додатки Messaging і Mobile Plans, які були актуальні за часів Windows 10 Mobile.

Голосовий помічник Cortana позбувся можливості пошуку і відтворення музики, а також функції управління елементами розумного будинку. Крім того, з версії Windows 10 2004 зникла бібліотека Companion Device Framework, що використовувалася для управління фітнес-трекером Microsoft Band, а також всі «сліди» старої версії браузера Microsoft Edge, що не використовує движок Chromium. Замість утиліти Dynamic Disks користувача чекає оновлений додаток Storage Spaces.

Читайте також:  Незвичайна клавіатура прискорює набір тексту в 6 разів [ВІДЕО]

Нарешті, у користувачів з’явилася можливість видалити з системи такі штатні програми, як WordPad, Paint і Notepad вручну, скориставшись стандартним меню налаштувань.

Джерело: windowslatest.com