Технології

Xiaomi випустила розумний чайник з дисплеєм і функцією термоса

Xiaomi Mijia Smart Electric Kettle Pro

Xiaomi представила новий електричний чайник Mijia Smart Electric Kettle Pro. Він виконаний у фірмовому стилі з мінімалістичним дизайном і підтримкою віддаленого управління за допомогою смартфона. У порівнянні з попередньою моделлю новинка отримала більш гнучкі налаштування нагріву води.

Mijia Smart Electric Kettle Pro виконаний в білому пластиковому корпусі з внутрішньою частиною з нержавіючої сталі 304. Він має потужність 1800 Вт і розрахований на 1,5 літра води. На закипання такого обсягу потрібно всього 5 хвилин. Однією з особливостей нової моделі є можливість регулювання температури нагріву води: до 40, 50, 70, 80 і 90 градусів. Задати потрібний режим можна за допомогою кнопки на ручці або через Мобільний додаток на смартфоні.

Читайте також:  Apple iPhone 12 успадкував «болячку» старого iPhone 5

Xiaomi Mijia Smart Electric Kettle Pro

На ручці крім кнопок є невеликий дисплей, що відображає в режимі реального часу температуру води всередині. Чайник також здатний виступати в якості термоса, підтримуючи потрібну температуру до 12 годин. Виробник передбачив захист від протікання води, а при випаровуванні всієї рідини всередині пристрій автоматично відключається.

Xiaomi Mijia Smart Electric Kettle Pro вже надійшов у продаж в Китаї за ціною $35.

Джерело: gizmochina.com