Суспільство

У США кількість жертв COVID перевищила сто тисяч осіб

COVID-19

У США нарахували вже більш як сто тисяч жертв коронавірусу. При цьому спостерігається зниження зростання захворюваності.

За останніми даними в США від коронавірусу померли більше 100 тис. осіб, кількість інфікованих з початку пандемії перевищила 1,7 млн. Про це свідчать дані служб охорони здоров’я Сполучених Штатів.

У цілому темпи зростання захворюваності та кількості щоденних смертей знижуються.

У найбільш постраждалому від пандемії штаті Нью-Йорк зафіксовано 372,5 тис. випадків зараження. Кількість померлих там від зараження COVID-19 – близько 29,3 тис. осіб.

Читайте також:  Жорсткий карантин повернуть, коли закінчаться ліжка

У сусідньому штаті Нью-Джерсі виявлено понад 157,1 тис. інфікованих. Там від коронавірусу померли близько 11,2 тис. осіб.

Третє місце за захворюваністю займає штат Іллінойс. Там зафіксовано понад 112 тис. інфікованих COVID-19. Від коронавірусу померли близько 4,9 тис. осіб.

Кількість видужали в США від коронавірусу – близько 468,7 тис. осіб.

При цьому відзначається зростання кількості хворих на COVID-19 у Каліфорнії. Там за останню добу виявлено понад 2,3 тис. інфікованих. Це найбільший приріст у США. Всього в штаті з початку пандемії зафіксовано 96,9 тис. випадків зараження. Померли 3,8 тис. осіб.

Усього в світі, за даними порталу Worldometer, коронавірусом заразилися 5 686 282 особи, кількість смертельних випадків перевищила 352 тисячі, вилікувалися більш як 2,4 млн.