Суспільство

Ілон Маск змінив ім’я дитини

Ілон Маск і Граймс

Ні, ім’я не змінилося на Майка або Джо. Воно просто стало ще складнішим, але тепер уже не так суперечить законам штату Каліфорнія.

Відомий бізнесмен і його подруга Граймс оголосили ім’я свого хлопчика на початку травня, що викликало безліч жартів з цього приводу. Дитину назвали “X Æ A-12”. Коли Маск написав ім’я в Твіттері, у всіх виникли питання, один з яких стосувався законності – чи можна так називати людину в Каліфорнії. Виявилося, що не можна.

Читайте також:  COVID-19: в МОЗ назвали кількість померлих медиків

Згодом люди зрозуміли, що ім’я хлопчика — не жарт, і батьки ставляться до нього цілком серйозно. Нещодавно один з шанувальників Граймс поставив питання співачці в Instagram, чи змінила вона ім’я дитини, як того вимагають закони Каліфорнії: “яке нове ім’я у дитини”, — запитав фанат.

“X Æ A-Xii”, – відповіла вона.

Нове ім’я більш-менш відповідає законам штату Каліфорнія, згідно з якими офіційні імена можуть містити до 26 букв англійського алфавіту, дефіси і апострофи. Написання числа дванадцять римськими цифрами зняло майже всі претензії влади до імені хлопчика, незважаючи на те, що тепер його звуть ще складніше.

Читайте також:  Apple назвала вартість заміни екрану iPhone 12

Тим не менш, символ “Æ” все ще суперечить закону. Можливо, батьки змінять його на поєднання букв “AE”, але це не точно. Чекаємо більше мемів.