Суспільство

Пасажирські поїзди запустять раніше, ніж планувалося

Потяг

Залізниця відновити пасажирські перевезення вже цього тижня, говорить міністр інфраструктури.

Залізничні перевезення в Україні запустять вже цього тижня, а не з 1 червня, як планувалося. Про це заявив у вівторок, 26 травня, міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі програми Сніданок з 1+1.

За його словами, квитки на потяги з’являться в продажу вже в середу-четвер. Ціни на них зростати не будуть, але влітку очікується сезонне подорожчання, попередив міністр.

Криклій зазначив, що першими поїдуть приміські електрички, потім поїзди далекого прямування – швидкісні експреси і нічні поїзди. Вони курсуватимуть насамперед на південь країни, але також поїзди поїдуть за кордон.

Читайте також:  Ситуація з COVID-госпіталізацією погіршується - МОЗ

При цьому залізниця працюватиме з обмеженнями в тих регіонах, де епідеміологічна ситуація не дозволяє запуск транспорту.

“Робити висадку можна, а підбирати пасажирів – за логікою прийнятих рішень воно буде не раціональним і наражатиме на небезпеку інших пасажирів. Треба пам’ятати, що транспорт – це не тільки підвищення мобільності, а й поширення хвороби”, – наголосив Криклій.

Напередодні повідомлялося, що Укрзалізниця почне продаж квитків на поїзди після того, як у всіх областях повідомлять про епідемічну готовність до запуску пасажирських перевезень.

Наразі до ослаблення карантинних обмежень не готові сім областей: Волинська, Донецька, Закарпатська, Луганська, Львівська, Рівненська, і Чернівецька області.