Технології

Робособаку Spot навчили пасти овець [ВІДЕО]

Spot

Робособака Spot виробництва Boston Dynamics постійно вчиться новим трюкам. Так, він чудово впорався з роллю їздового собаки, а також з честю служив у поліції. Зараз у нього з’явилося завдання підвищеної складності: Spot буде пасти овець на безкрайніх рівнинах Нової Зеландії.

Творці Spot прагнуть всіма силами показати, що це не просто іграшка. Тепер робопес займеться дійсно собачою справою. Навчанням робота премудростям пастуха займається компанія Rocos. Вона прагне натренувати його таким чином, щоб «пес» міг стежити за вівцями в повністю автономному режимі.

Читайте також:  NASA збирається відправити на Місяць чотири атомні станції

Крім випасу овець, Spot планують використовувати для збору і посадки врожаю, а також складання карт місцевості. У цьому йому допоможе інфрачервона камера і LiDAR. Повідомляється, що завдяки новому ПЗ і ряду датчиків, робопсом можна буде керувати з будь-якої точки світу. За словами представників Rocos, в найближчому майбутньому власники овець зможуть наглядати за своїм стадом віддалено, спостерігаючи, як з цією місією справляється Spot.

Додатково повідомляється, що Boston Dynamics раніше вже навчила свого робопса ідентифікувати і знаходити серед перехожих тих, у кого є підозра на коронавірус.

Джерело: engadget.com

Залишити коментар