Технології

Китайці створили автомобільний суперакумулятор з ресурсом 1,2 мільйона кілометрів

Акумулятор

Зовсім недавно стало відомо про плани Tesla створити акумулятор з ресурсом мільйон миль (1,6 мільйона кілометрів). Як з’ясувалося, над подібною технологією працюють і китайські інженери. Повідомляється, що нова батарея буде не тільки довговічною, але і недорогою, а також ємною, що дозволить їй скласти конкуренцію японським і американським аналогам.

Китайська Honeycomb Energy веде розробки акумуляторних елементів починаючи з 2012 року. Представники компанії стверджують, що вони першими почнуть виробництво батарей без вмісту кобальту. Це дозволить вирішити відразу кілька ключових проблем:

  • знизити вартість;
  • збільшити термін служби;
  • вирішити проблему зменшення ємності батареї з часом;
  • підвищити безпеку.
Читайте також:  Знайдена дешева і екологічна заміна викопному паливу

На даний момент компанія розробляє два акумулятора, один з яких отримає ємність 115 Аг з щільністю енергії 245 Вт/кг, другий — 226 Аг з щільністю 240 Вт/кг. обидві батареї пройшли випробування на безпеку відповідно до національних і європейських стандартів, в тому числі на працездатність при температурі 150 °C.

Акумулятор китайський

Повідомляється, що більш ємний акумулятор зможе забезпечити запас ходу в 880 кілометрів. Заявлений ресурс становить 15 років або 1,2 мільйона кілометрів для обох батарей.

Масове виробництво нових елементів живлення буде запущено в другій половині 2021 року.

Джерело: news.mydrivers.com