Технології

Створено футуристичний концепт гібрида аеротаксі і електрокара [ВІДЕО]

EmbraerX

В даний час багато компаній, наприклад, Uber, працюють над запуском безпілотного аеротаксі. Бразильська компанія EmbraerX вирішила піти далі і об’єднати літаючий засіб і автомобіль, візуалізувавши свою затію на відео.

Існуючі концепції аеротаксі мають ряд нюансів. Спочатку пасажиру потрібно приїхати на автомобілі в пункт дислокації літаючого транспорту, а потім після пересадки добиратися до наступного місця. Інженери EmbraerX придумали, як можна зробити весь процес максимально простим і комфортним. За задумом копанні, людина не повинна взагалі пересідати протягом усього маршруту.

Читайте також:  WhatsApp незабаром перестане працювати на старих смартфонах

Згідно з концептом EmbraerX, пасажири просто сідають в наземне таксі і вибирають пункт призначення. По ходу руху кабіна відділяється від колісної бази і пристиковується до планера eVTOL. Політ здійснюється повністю в автономному режимі. В кінці шляху планер здійснює посадку, де знову передає кабіну з пасажирами колісній базі. Таким чином, між містами переміщення відбувається по повітрю, а далі вже більш традиційним способом. Але найголовніше, що все це повністю автоматизовано і не вимагає додаткових дій з боку людини.

На даний момент це всього лише концепція. Однак представники EmbraerX заявляють, що подібна технологія може з’явитися в найближчі 50 років. Поки ж вона викликає безліч питань: від інженерної реалізації до технічної бази, оскільки в даний час не існує автопілота, який здатний виконати таку складну місію з пасажирського перевезення.

Читайте також:  Ілон Маск: «Нова версія автопілота підірве вам мозок»

Джерело: newatlas.com