Наука

NASA показало екстремальне тестування нового марсохода [ВІДЕО]

Perseverance

Вже 17 липня цього року новий марсохід NASA, що отримав назву Perseverance («Наполегливість»), відправиться підкорювати Червону планету. Фахівці провели масу тестів, щоб переконатися в його готовності до місії. Тепер космічне агентство вирішило продемонструвати всі ці випробування громадськості.

Інженери космічного агентства повинні бути впевнені, що новий марсохід впорається з усіма складнощами, які його чекають на іншій планеті. Спершу вони провели тести, щоб зрозуміти, чи зможе витримати посадку. Після цього перевірку пройшли окремі частини і вся система цілком. В ході випробувань ровер піддавали сонячній радіації, високих температур в умовах вакууму і навіть впливу звуком. Окремо була проведена перевірка працездатності всіх механізмів.

Читайте також:  Вчені зможуть знайти ознаки життя на екзопланетах вже через 5-10 років

На завершення було необхідно переконатися, що ровер здатний рухатися самостійно, без проблем долаючи перешкоди марсіанської грунту. Не залишилася без перевірки і камера, яка дозволить не тільки вивчати поверхню далекої планети, але і забезпечувати контроль за марсоходом із Землі.

Як очікується, Perseverance сяде на Марс 18 лютого 2021 року, де він разом з Curiosity продовжить пошук води, мінералів і життя на Червоній планеті.

Джерело: mashable.com