Технології

Xiaomi випустила «супербатарейку» великого об’єму

Xiaomi батарея

І без того великий асортимент продукції Xiaomi поповнився на цьому тижні АА-батареєю Mijia Super Battery. Головною особливістю новинки стала висока ємність, підвищена безпека і менша вага в порівнянні з аналогами.

Xiaomi Mijia Super Battery виготовлена з використанням літієвої технології третього покоління. Виробник повідомляє, що акумулятор може похвалитися високою ємністю і морозостійкістю. Крім того, заявлено використання нових розробок, які перешкоджають витоку рідини і забезпечують низький рівень саморозряду.

Ємність нової батарейки склала 2900 мАг, що в 2-5 разів перевищує ємність аналогічних елементів живлення. При цьому її вага-всього 16 грамів, що на 33% менше звичайних акумуляторів. Mijia Super Battery оснащується вибухозахищеним клапаном, ущільнювальним кільцем і тришаровим запобіжним механізмом для запобігання короткого замикання або вибуху під час використання. Для поглинання електроліту встановлена подвійна мембрана. Крім того, поліпшена структура дозволила домогтися більш високої швидкості зарядки.

Читайте також:  Аналітики підрахували, скільки Apple заощадить, відмовившись від процесорів Intel

На території Китаю Xiaomi Mijia Super Battery доступна за ціною 2,38 долара.

Джерело: igeekphone.com

Залишити коментар