Наука

Астрономи вперше в історії зняли народження нової планети [ВІДЕО]

Народження планети

На даний момент чільною науковою точкою зору на народження Всесвіту вважається теорія Великого вибуху. Однак з нею згодні далеко не всі вчені. В ході останніх спостережень вдалося зняти народження нової планети, що дозволяє розширити розуміння процесів, що відбуваються всередині планет і у всьому Всесвіті.

На думку астрономів, їм вдалося зробити неймовірне відкриття. До цього було багато питань про те, як саме формуються планети, скільки це займає часу, а також безліч інших. Як стало відомо, надзвичайно великий телескоп Європейської південної обсерваторії вперше в історії спостережень за космосом зняв народження нової планети. Це дозволить не тільки підтвердити існуючі теорії, а й глибше зрозуміти процеси, що відбуваються всередині планет.

Читайте також:  Вчені дізналися, коли продуктивність мозку починає падати

На відео помітний вихор пилу і газу навколо об’єкта AB Aurigae, який знаходиться на відстані 520 світлових років Від Землі в сузір’ї Auriga. Астрономи вважають, що всередині спіралей розташована зароджується планета, яка і викликає обурення пилу і газу. Судячи з усього, молода планета знаходиться прямо в центрі того, що відбувається.

“Це відповідає деяким теоретичним моделям формування планет. Одна спіраль намотана всередину орбіти, а інша розширюється назовні — з’єднуючись в центрі. Вони дозволяють газу і пилу з диска накопичуватися на планеті, що формується і сприяють її зростанню», — розповідають астрономи.

Джерело: ubergizmo.com

Залишити коментар