Політика

Китай заявив, що наближається до нової Холодної війни зі США

США і Китай

Влада Китаю відкинула нападки США через коронавірус і підкреслила, що від конфронтації програють обидві країни.

Деякі політсили США спотворюють реальність і провокують конфронтацію з Китаєм. Про це заявив офіційний представник МЗС Китаю у Twitter у неділю, 24 травня.

Крім коронавірусу, в США також поширюється “політичний вірус”, який спрямований на наклеп і нападки на КНР, стверджують китайські дипломати.

“Деякі політики ігнорують основні факти і висувають незліченні брехливі коментарі та теорії змови щодо Китаю … Деякі політичні сили в США захоплюють відносини між Китаєм та США і ставлять наші дві країни на грань “нової Холодної війни”. Це небезпечна спроба повернути назад колесо історії”, – сказано в заяві.

Читайте також:  Разумков назвав нову дату розгляду бюджету

І Китай, і США “виграють від співпраці і програють від конфронтації”, додали у відомстві.

“У Китаю і США різні соціальні системи, але це результат різних виборів, зроблених нашими людьми, який ми повинні поважати. Також правда, що у нас багато розбіжностей, але це не виключає співпраці”, – продовжили в МЗС Китаю.

У заяві додали, що КНР і США повинні знайти спосіб мирного співіснування і взаємовигідного співробітництва, демонструючи, що це можливо між двома країнами з різними системами і культурами.

Нагадаємо, що раніше в США обговорювали проведення ядерного випробування. Можливість першого з 1992 року ядерного випробування розглядалася як відповідь на загрозу з боку Китаю і РФ.

Залишити коментар