Технології

Інженер створив просунуте розумне дзеркало на базі комп’ютера Raspberry Pi

Розумне дзеркало

Відеоблогер Ебен Куао, що займається створенням незвичайних гаджетів, власноруч зібрав розумне дзеркало з системою розпізнавання осіб, що нагадує пристрій з фантастичних фільмів. За основу ентузіаст взяв одноплатний комп’ютер Raspberry Pi 4.

При створенні розумного дзеркала інженер також використовував модуль камери Raspberry Pi Camera Module V2, карти пам’яті microSD до 32 ГБ, кабель micro-HDMI, 32-дюймовий монітор, сенсорний екран і кілька інших комплектуючих. Все це він зібрав разом і помістив в зроблену вручну рамку. Звичайно ж, додатково він скористався різним програмним забезпеченням.

Читайте також:  Google заборонить творцям додатків продавати контент в обхід свого магазину

Дзеркало вийшло повністю інтерактивним з підтримкою сенсорного введення і, що найдивніше, функцією розпізнавання обличчя. Гаджет впізнає користувача, надаючи доступ до особистої інформації. Разом з тим на панелі відображається час, погода, події з календаря та інша корисна інформація, але при бажанні на нього можна вивести що завгодно.

Для бажаючих зібрати подібний гаджет Ебен Куао склав докладну інструкцію із зазначенням всіх комплектуючих, використовуваного ПЗ і програмного коду.

Джерело: geeky-gadgets.com

Залишити коментар