Суспільство

Ілон Маск не вірить у “липову” статистику щодо коронавірусу в США

Ілон Маск

Бізнесмен вважає, що підрахунки заражених осіб стали ненадійними із середини квітня. Тоді почали враховувати пацієнтів із симптомами, схожими на ознаки COVID.

Засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск упевнений, що підрахунки кількості хворих на коронавірус у США стали ненадійними із середини квітня, коли до загальної статистики почали вносити пацієнтів із симптомами, схожими на ознаки COVID-19. Про це він заявив в інтерв’ю Bloomberg Businessweek.

“Я вважаю, статистика стала ненадійною, коли вони почали вносити тих, кому COVID не підтверджували тестом, а просто ставили симптоми, схожі з COVID. Статистика стала липовою, імовірно, десь у середині квітня. Симптомів, схожих на COVID, близько сотні . По суті – що завгодно”, – підкреслив Маск.

Читайте також:  У Києві майже 29 тисяч випадків COVID-19

При цьому він зазначив, що серед співробітників SpaceX не було серйозних випадків зараження.

“SpaceX увесь цей час продовжувала працювати, оскільки ми підпадаємо під винятки, пов’язані з національною обороною. У нас протягом усієї пандемії працювали повний день вісім тисяч осіб. І в нас нуль серйозних випадків зараження або смертей, незважаючи на роботу в Лос-Анджелесі, Техасі, Флориді. Приблизно така ж ситуація (у Tesla) у Китаї, де сім тисяч осіб”, – зазначив бізнесмен.

За його словами, “коли все вляжеться, стане очевидно, що все це було набагато меншою проблемою, ніж люди думали”.

Раніше Маск активно закликав до якнайшвидшого скасування обмежувальних заходів, введених у США через пандемію. Зокрема, він заявив, що планує перенести штаб-квартиру і всі нові проекти Tesla з Каліфорнії в Техас або Неваду через санітарні обмеження на тлі COVID-19.

Залишити коментар