Технології

Volvo заборонила автомобилям розганятися швидше 180 км / год

Volvo

Всі нові моделі шведської марки з заводу отримають обмежувач максимальної швидкості.

Більшість сучасних автомобілів мають штатний обмежувач максимальної швидкості на позначці 250 км/год, але в Volvo прийняли рішення з 2020 року всі нові машини оснащувати на заводі обмежувачем швидкості, що не дозволяє розігнатися швидше 180 км/год. На думку шведського автовиробника, це підвищить безпеку на дорогах і знизить кількість загиблих і серйозно травмованих в ДТП.

“Ми переконані, що автовиробник несе відповідальність за підвищення рівня безпеки на дорогах. Наша технологія обмеження швидкості, як і саме обговорення навколо неї, повністю відповідають даному переконанню. Обмежувач швидкості і система Care Key допомагають людям не забувати і усвідомлювати те, що перевищення швидкості небезпечно. І при цьому забезпечують додатковий спокій, підтримують більш відповідальну поведінку водіїв”, — заявив керівник Центру безпеки Volvo Cars Малін Екхольм.

Читайте також:  Рекордний політ бензиново-електричного дрона [ВІДЕО]

Крім штатного обмежувача швидкості нові автомобілі Volvo отримають систему Care Key, що дозволяє власнику машини самостійно встановлювати більш жорсткі обмеження максимальної швидкості, якщо він має намір пустити за кермо когось із членів сім’ї або малодосвідченого водія.