Суспільство

За десять років Європа висадить три мільярди дерев

Дороги

В рамках нової стратегії з охорони природи в Європейському Союзі в 27 державах ЄС буде висаджено три мільярди нових дерев.

Європейська комісія розробила амбітну стратегію в рамках кампанії European Green Deal. Поряд з посадкою дерев цей проект також включає в себе ряд заходів щодо захисту природних багатств регіону, включаючи зобов’язання щодо скорочення використання хімічних пестицидів і захист життєво важливих комах-запилювачів, таких як бджоли.

Щонайменше 30% суші і морів Європи стануть охоронюваними районами. Ще одна третина цих районів з дуже високою біологічною різноманітністю буде перебувати під суворою охороною, яка зведе втручання людини до мінімуму.

Європейська комісія також заявила, що Захист та відновлення функціонуючих екосистем після пандемії коронавірусу є «ключем до підвищення стійкості та запобігання виникненню та поширенню майбутніх хвороб».

Читайте також:  Вступна кампанія-2020: визначено баловий поріг для вступу до вузів

Деякі активісти скептично ставляться до цих заходів, стверджуючи, що їх недостатньо. “Приємно бачити амбіції щодо розширення охоронюваних територій, збільшення деревного покриву і скорочення використання пестицидів. Але це викликає почуття дежавю, тому що багато з тих же самих ідей були вже викладені, але не реалізовані”, — коментують вони.

Залишити коментар