Технології

YouTube буде відправляти вас спати, якщо ви засидитеся допізна

Youtube

YouTube оголосив про нову функцію нагадування перед сном. Вона допоможе тим, хто втрачає відлік часу за переглядом відеороликів.

Нова функція приєднується до вже існуючих нагадувань “зроби перерву”. Всі вони входять в набір інструментів YouTube Wellness і ScreenTime, випущених в 2018 році в рамках Google Digital Wellness Initiative.

Кінцева мета всіх інструментів полягає в тому, щоб допомогти користувачам більш відповідально використовувати продукти Google. Кількість часу, проведеного за екранами комп’ютерів, тільки збільшилася під час пандемії. Компанія вважає, що це може призвести до певних проблем. За останні два роки було надіслано 3 мільярди нагадувань “зроби перерву”.

Читайте також:  SpaceX готується до публічного тестування супутникового інтернету Starlink

Щоб встановити нове нагадування перед сном, вам потрібно буде вибрати певний час, щоб припинити перегляд відео. «Ви встановлюєте час початку та закінчення у своїх налаштуваннях, у тому числі чи хочете ви, щоб запит переривав відео або чекав, поки відео не закінчиться”, – пише компанія у своєму блозі. YouTube повідомляє, що ця функція буде доступна на iOS і Android з 20 травня.