Технології

Слух: комплект поставки нових iPhone стане ще «біднішим»

Комплектація iPhone 11

У той час як навіть бюджетні китайські смартфони поставляються з швидкою зарядкою, з iPhone 11 покупці отримують «древній» блок живлення на 5 Вт. У випадку з більш дорогими iPhone 11 Pro в комплекті йдуть адаптери на 18 Вт, що також не дотягує до конкурентів. За даними відомого аналітика та інсайдера Мін-Чі Куо, Apple може ще сильніше спростити комплект поставки нових моделей.

За словами інсайдера, в цьому році Apple прибере з комплекту поставки нових iPhone 12 фірмові провідні навушники EarPods. Заради справедливості, більшість інших компаній вже давно не кладуть до своїх смартфонів гарнітури.

Причина такого рішення “яблучної” корпорації вельми банальна – бажання більше заробити. Покупці нових iPhone будуть змушені купувати додатково навушники, щоб слухати музику. Мін-Чі Куо впевнений, що це посприяє помітному зростанню продажів бездротових навушників AirPods і AirPods Pro. Він навіть збільшив свої прогнози продажів AirPods в цьому році з 80 до 93 мільйонів одиниць.

Разом з тим є інформація, що цього року через пандемію коронавірусу і затримки з виробництвом Apple може перенести випуск нових iPhone з вересня на жовтень або навіть листопад.

Читайте також:  Керамічне скло iPhone 12 випробували на міцність падіннями і тиском

Джерело: 9to5mac.com

Залишити коментар