Знання

Як починається день у всіх продуктивних людей?

Ранок

Доведено: перші 10 хвилин, проведені на робочому місці, сильно впливають на вашу денну ефективність. Саме тому успішні люди використовують систематизований перелік ранкових установок, які допомагають правильно почати день.

Нижче ми описали 15 основних справ, якими зайняті успішні люди перші 10 хвилин робочого дня:

1. Думають

Щоб домогтися високого результату, вам необхідно подумати про те, що ви зробили, що ви робите і що плануєте робити далі. Успішні люди працюють в тихій обстановці, і щоб налаштувати себе, вони щоранку починають з усамітнення.

2. Створюють комфортні умови

Ваш день стає набагато приємнішим, коли ви працюєте в ергономічній і сприятливому середовищі. Успішні люди починають робочий день з перевірки зручності свого крісла і правильної організації робочого простору.

3. Наводять порядок

Нездатність знайти потрібні речі – поширена причина втрати часу на роботі. Коли ви бачите чистоту на своєму столі і порядок в комп’ютері, це краще налаштовує вас на повсякденні завдання.

4. Роблять паузи

Якщо ви опинилися в галасливій обстановці, в якій вам доводитися щоранку мати справу з потоком дзвінків і масою людей, виділіть хвилину, щоб сконцентруватися і бути повністю готовим до початку нового робочого дня.

Читайте також:  Чому і навіщо варто вчитися після 45, 55, 65 років

5. Розминаються і рухаються

Перед тим, як зайняти сидяче положення, зробіть розминку і змусьте свою кров циркулювати, а також пересувайтеся по офісу протягом ранку.

6. Розставляють пріоритети

Успішні люди відразу беруться за першочергові завдання. Хоча багато з ранку відкладають важливі проекти на потім, проте саме в цей час у вас спостерігається максимальний запас енергії. Тому ранок – ідеальний час для виконання складних завдань.

7. Планують свій день

Успішні люди переглядають свій календар, щоб зрозуміти, чи потрібно що-небудь змінити або реорганізувати. Також вони вивчають щоденні плани і дивляться, чи не потрібно проводити попередній розклад майбутніх дзвінків і ділових зустрічей.

8. Допомагають іншим

Психологічна установка на допомогу іншим може знизити рівень стресу і підвищити задоволення від роботи, так як в цьому випадку ви кожен раз по-іншому дивіться на людину, якій надали послугу.

9. Очікують виникнення перешкод

Всі ми на початку дня стикаємося з різними перешкодами. Якщо ви визнаєте їх існування, це допоможе з ними впоратися швидше.

Читайте також:  Виїзд дитини за кордон: отримуємо дозволи

10. Уміють говорити “ні”

Успішні люди знають, як дипломатично і ввічливо відмовити своїм колегам. Вони пропонують зустрітися і обговорити всі питання пізніше.

11. Позбуваються негативу

Успішні люди не думають про труднощі, які спіткали їх попереднього ввечеру або під час поїздки на роботу. Вони відкидають всі поверхневі думки.

12. Вітають свою команду

Якщо ви зайдете і привітаєтеся з керівником і колективом, це допоможе вам і вашим колегам добре почати робочий день. Дружня атмосфера – кращий спосіб зробити робоче місце більш приємним для кожного співробітника.

13. Дізнаються, що відбувається в колективі

Хороші менеджери щоранку знаходять момент, щоб трохи поговорити зі співробітниками і з’ясувати як вони налаштовані і мотивовані.

14. Посміхаються і сміються

Успішні люди починають день з посмішки. Це простий спосіб на початку дня правильно налаштувати свої думки.

15. Дякують

Успішні люди щоранку знаходять пару хвилин, щоб визначити, за що вони вдячні. Ця подяка може бути як особистою, так і пов’язаною з бізнесом.

Починайте ваш робочий день легко і невимушено! І нехай вам щастить!

Залишити коментар