Суспільство

Залізниця готова відновити перевезення

Залізниця

З 1 червня запускаються залізничні пасажирські перевезення в міському, регіональному, далекому внутрішньому і міжобласному сполученні.

З 1 червня в Україні відновляться залізничні пасажирські перевезення. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомляє прес-служба Кабміну.

“Уже з 1 червня Україна почне перші пасажирські залізничні перевезення в дальньому сполученні. Карантин дав час, щоб підготуватися до прийому пасажирів”, – зазначив Криклій.

Як повідомляється, на вокзалах станції Київ-Пасажирський посилені заходи безпеки і встановлена ​​нова система відеоспостереження – 22 камери з функцією розпізнавання обличчя.

Читайте також:  Єлизавета II помилувала вбивцю, який зупинив теракт

“Це допоможе попередити крадіжки, а також дасть можливість правоохоронним органам відслідковувати правопорушників, які пересуваються поїздами. Під час інспекційного огляду станції міністр наголосив на необхідності встановлення таких систем і на приміському вокзалі”, – йдеться в повідомленні.

Також з Вокзальної площі демонтовані МАФи.

Крім того повідомляється, що відремонтовано будинок приміського вокзалу.

Напередодні Мінінфраструктури опублікувало план запуску пасажирських перевезень. Згідно з ним:

  • з 22 травня – регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом в міському, приміському, внутрішньообласному і міжнародному сполученні;
  • з 25 травня – перевезення пасажирів в метро;
  • з 1 червня – залізничні пасажирські перевезення в міському, регіональному, далекому внутрішньому та міжобласному сполученні;
  • з 1 червня – міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Якщо перевезення здійснюється в регіон, де ще немає ослаблення карантину, заповненість місць повинна складати не більше 50% за умови розсадження пасажирів з вільним місцем поруч, спереду і ззаду.
Читайте також:  Найбагатші люди стали причиною кліматичної кризи

Залишити коментар