Суспільство

Euro NCAP посилила вимоги до безпеки автомобілів

Euro NCAP

У 2020 році вступить в силу новий регламент перевірки пасивної безпеки нових автомобілів на європейському ринку.

Організація Euro NCAP, яка проводить краш-тести нових автомобілів для оцінки рівня їх пасивної безпеки, оголосила про посилення вимог до машин у своїх випробуваннях. З 2020 року змінюються критерії оцінки з урахуванням того, що на автомобілях з’являються нові технології, а практично всі нові машини, які відчуває Euro NCAP, отримують максимальний рейтинг безпеки в п’ять зірок.

Читайте також:  Соціальні мережі стали однією з головних причин розвитку самотності

Ключовою зміною стала відмова від нерухомого деформується бар’єру, який застосовувався для фронтальних краш-тестів останні 23 роки-замість нього тепер буде використовуватися рухоме деформується перешкода, яке дозволить оцінити не тільки ступінь небезпеки для водія і пасажирів тестованого автомобіля, але і потенційний ризик для другої машини в зіткненні. Крім того, з’являться нові більш досконалі манекени, що фіксують більшу кількість параметрів.

З 2020 року почнуть перевіряти безпеку при бічному ударі не тільки пасажира на тій стороні, в яку врізається бар’єр, але і на протилежній від нього. Крім того, експерти Euro NCAP мають намір оцінювати при зіткненні ризик отримання травм людей, які сидять в салоні один з одним.

Читайте також:  Найуспішніша дівчина-стример заробила $ 550 тисяч за 2020 рік

В рамках перевірки електронних асистентів водія будуть оцінюватися ефективності роботи систем автогальмування при русі автомобілів заднім ходом, а також запобігання аварій при лівому повороті. Стануть приділяти увагу і роботі систем моніторингу стану водія, призначених для виявлення втоми і відволікання людини від дороги.

Нові вимоги Euro NCAP також передбачають перевірку роботи електронної системи, автоматично викликає екстрені служби при аварії, а також у співпраці з CTIF, Міжнародною асоціацією пожежних і рятувальних служб, експерти оцінять наявність методичних рекомендацій для рятувальників про розташування електронних компонентів автомобілів, вказівок місць для різання кузова для евакуації постраждалих і загальну простоту вилучення людей з розбитих машин.

Читайте також:  У МОЗ назвали головну умову повного локдауну

Залишити коментар