Економіка

Журналісти порахували загальну вартість ігор, які EGS роздав безкоштовно. Вона вражає

GTA гроші

Журналісти PCGamesN вирішили порахувати, у скільки б обійшлися геймерам гри, які Epic Games Store безкоштовно роздав їм за час свого існування. Підсумкова сума вражає – такої щедрості ігрова індустрія ще не бачила.

Трохи більше ніж за рік з моменту запуску EGS подарував бажаючим 108 ігор. Серед них були як дорогі, так і відносно дешеві тайтли, а загальна сума роздач становить вражаючі $2140,94 — або понад 56 тисяч гривень. Не кожен геймер може похвалитися такою дорогою бібліотекою продукції, придбаною за довгі роки захоплення відеоіграми.

Залишається тільки гадати, у скільки самому майданчику обійшлися всі ці роздачі. Очевидно, що розробникам невигідно віддавати свою продукцію безкоштовно – мали місце якісь партнерські угоди. Компанії Epic Games або доводилося компенсувати кожну покупку зі своєї кишені за заздалегідь обумовленими тарифами, або виплачувати авторам одноразовий солідний гонорар. Але цього, швидше за все, публіка не дізнається вже ніколи. Залишилося сказати спасибі гравцям Fortnite за те, що вони проспонсорували всі ці роздачі своїми вкладеннями в популярну «королівську битву».

Читайте також:  Експерт закликав не плекати ілюзій щодо зростання світової економіки

Джерело: pcgamesn.com