Технології

YouTube переглянув класичні стандарти якості відео

Google YouTube

Найбільший відеохостинг YouTube ввів нову класифікацію, згідно з якою великий відсоток розміщених за допомогою сервісу відеороликів перестав котируватися як відео у високій роздільній здатності. Таким чином цензори Google вперше за довгі роки підвищили вимоги до якості зображення для публікованого контенту.

Google YouTube

Протягом багатьох років ролики з роздільною здатністю 720p автоматично ставилися до стандарту відео високої чіткості (HD), в той час як контент в 360p і 480p класифікувався як SD (стандартна роздільна здатність). Але чергове нововведення Google призвело до перегляду цієї ієрархії. Згідно з новими критеріями, з появою форматів 1080P, 2к і 4K картинка в HD «застаріла» і більше не відповідає своєму колишньому рейтингу. При цьому дисплеї і монітори з максимальною роздільною здатністю 720p виробниками як і раніше визнаються як HD-обладнання.

Читайте також:  ЗМІ: уряд США вимагатиме від Google продати браузер Chrome

Відповідну зміну вже можна помітити при перегляді YouTube в браузерах Safari, Chrome, Firefox і Microsoft Edge: при спробі вибрати якість відеоролика навпроти дозволу 720p відмітка HD відсутня. Представники сервісу своє рішення офіційно не прокоментували.

Джерело: wccftech.com

Залишити коментар