Суспільство

Степанов розповів, як покращуватимуть меддопомогу

Швидка медична допомога

В Україні планують підвищувати тарифи на лікування різних захворювань, що дозволить поліпшити якість медпослуг.

Якість медичних послуг в Україні будуть покращувати за допомогою збільшення тарифів для лікування різних видів захворювань. Про це в понеділок, 18 травня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Якщо ми говоримо про якість надання медичної допомоги, і що саме ми будемо робити вже в цьому році, найкраще привести це на прикладах. Якщо ми сьогодні побачимо, як розрахована наприклад екстрена медична допомога, то тариф, який закладений в нашому розпорядженні, дуже часто він не забезпечує навіть рівень минулого року”, – розповів Степанов.

Читайте також:  Вакцинацію призупинили в 10 регіонах України

Він згадав ситуацію в Запоріжжі, де кількість бригад екстреної швидкої допомоги може скоротитися цього року на 30%.

“Що ми збираємося робити: по-перше, це збільшити сам тариф, привести його до реальних цифр, по-друге, ввести відповідні коефіцієнти за якістю надання медичної допомоги, крім того, при перегляді тарифів на інсульт, або інфаркт, ту інформацію, яку ми отримали під час аудиту, ми впевнено можемо сказати, що вони не покривають вартість пролікованого випадку. Вони не покривають не якість 10 або 15%, а іноді вони не покривають в два рази”, – сказав Степанов.