Суспільство

Стерненко заявив, що його визнали потерпілим

Сергій Стерненко

СБУ поки не пояснювала, навіщо викликала Стерненка. Сам він каже, що за однією справою є потерпілим, за іншою – свідком.

Після відвідин СБУ Сергій Стерненко заявив, що його викликали для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження. Він стверджує, що його визнали потерпілим у справі про напад, в ході якого він убив чоловіка.

Стерненко впевнений, що йому планували вручити підозру за статтею Умисне вбивство, але завдяки резонансу не стали цього робити.

Читайте також:  У Дії відновили послуги для ФОП

Також Стерненко заявив, що в найближчі дні він і його адвокати повідомлять подробиці двох справ: в одній він фігурує як свідок, а в іншій – як потерпілий.

Крім того, Стерненко впевнений, що справа проти нього має бути закрита на підставі ч. 5 ст. 36 Кримінального кодексу, яка дозволяє громадянам захищати своє життя і здоров’я в разі нападу групи осіб або нападу зі зброєю, або нападу з проникненням в житло.

“Саме ця стаття була моєю зброєю, коли я захищав своє життя і здоров’я”, – сказав Стерненко.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що СБУ повідомила про підозру в хуліганстві із застосуванням зброї напалим на Стерненка в Одесі в травні позаминулого року. Одного з чоловіків Стерненко вбив, при цьому він вів стрім у соцмережі в той момент, коли чоловік помирав. Незабаром він відео видалив.

Читайте також:  Дедалі менше українців залишають країну - ДПСУ

З тих пір справу перекидають з одного правоохоронного органу до іншого. Варто відзначити, що СБУ не має функцій розслідування вбивств, але справу розслідує саме спецслужба, хоча суд зобов’язав передати справу поліції, яка вже закінчила розслідування.