Технології

Оголошено терміни запуску першого в світі електричного аеротаксі

Quantum Air

Поки більшість стартапів трудиться над створенням електричного аеротаксі, американська компанія Quantum Air пішла іншим шляхом. Для перевезення пасажирів вона має намір використовувати звичайні літаки з електричним двигуном виробництва Bye Aerospace. Це дозволило не тільки скоротити час розробки, але і визначитися з термінами комерційного запуску проекту.

Компанія Bye Aerospace почала розробку електричного літака eFlyer 2 ще в 2014 році. Він являє собою класичне повітряне судно з горизонтальним зльотом і посадкою. Головною відмінністю від традиційних літаків стало використання електрики замість викопного палива. За словами представників Quantum Air, вже в 2021 році вдасться запустити повноцінну мережу міського повітряного таксі в Лос-Анджелесі.

Читайте також:  Google Lens розповість цікаві факти про міста

Особливий акцент робиться на економічності польотів і низькій ціні обслуговування транспортних засобів в порівнянні зі звичайними літаками. Так, година польоту оцінюється в 23 долари проти 110 доларів на популярному Cessna 172. Великою перевагою називається той факт, що для пілотування eFlyer 2 не потрібно проходити додаткове навчання.

Quantum Air

На даний момент йде розробка чотиримісного eFlyer 4. Quantum Air вважає, що eFlyer 2 зможе вдихнути нове життя в авіаційну галузь. Крім того, озвучуються плани освоєння суборбітальних космічних польотів, які допоможуть побудувати колонії поза Землею. Такий проект отримав назву Quantum Z. інформація про нього поки не афішується.

Читайте також:  Apple запустила преміум-підписку на подкасти

Джерело: robbreport.com