Суспільство

У США виявили антитіла, що захищають від COVID-19

Дослідження

Антитіло STI-1499 здатне на 100% пригнічувати коронавірус, стверджують вчені з Sorrento Therapeutics.

Біофармацевтична компанія Sorrento Therapeutics заявила, що її вченим вдалося виявити тип антитіл, які повністю захищають людські клітини від проникнення коронавірусу і виводять його з організму протягом чотирьох днів. Про це засновник і керівник фірми Генрі Джі повідомив телеканалу Fox News Channel.

Зазначається, що антитіло STI-1499 здатне “на 100% придушувати” коронавірус і може почати застосовуватися на кілька місяців раніше терміну виходу на ринок вакцини, яка ще не створена.

Читайте також:  Названа вартість американської COVID-вакцини

“Є рішення, яке працює на 100%. Якщо у вашому організмі є антитіло нейтралізуючої дії, то вам не знадобиться дотримуватися безпечної дистанції”, – підкреслив Джі.

За його словами, STI-1499 обволікає коронавірус і вимиває його з організму за чотири дні без будь-яких побічних ефектів.

Раніше повідомлялося, що вчені в США готуються до випробувань нової вакцини проти коронавірусу, яку планують випускати у вигляді табеток.

За останніми даними університету Джонса Хопкінса, з початку епідемії в США було зафіксовано понад 1,46 мільйона випадків COVID-19, померли 88,4 тисячі осіб, видужали 250,7 тисячі заражених.