Криптовалюти

Слух: Visa збирається випустити власну криптовалюту

visa

Ще кілька років тому криптовалюта і блокчейн-технології були у всіх на слуху, але сьогодні інтерес громадськості до них помітно згас. Цифрова валюта Facebook зазнала невдачі ще до запуску, а Telegram і зовсім припинила розробку своєї блокчейн-платформи. Незважаючи на такий стан справ, Visa подала патентну заявку на створення власної криптовалюти.

У документі говориться, що цифрові гроші мають ряд переваг над фідуціарними — тими, що не забезпечені золотом або іншими дорогоцінними металами. Серед основних переваг вказуються набагато більша швидкість проведення транзакцій і високий рівень довіри користувачів. Обидва ці параметри досягаються завдяки використанню блокчейн-технологій.

Разом з тим Visa вважає, що немає ніякої необхідності повністю відмовлятися від традиційних грошей і переходити на використання тільки цифрових валют. Пояснюється це тим, що для використання криптовалюти потрібні електронні пристрої, які є не у всіх груп населення. У зв’язку з цим повний перехід від одного типу грошей до іншого є недоцільним.

Поки до кінця неясно, чи має намір Visa створювати власні цифрові гроші або ж далі патенту справа не піде. Тим часом в Китаї вже запущено масштабне тестування національної криптовалюти.

Залишити коментар