Суспільство

У Гонконзі продають морозиво зі смаком сльозогінного газу

морозиво зі смаком сльозогінного газу

Головний інгредієнт незвичайного десерту – чорний перець, що нагадує про їдкі снаряди, які застосовувала поліція під час розгону демонстрацій у минулому році.

У Гонконзі почали продавати морозиво зі смаком сльозогінного газу. В його основі – спеція чорний перець, який використовувався поліцією для розгону протестувальників у 2019 році. Про це повідомляє Associated Press.

“На смак воно як сльозогінний газ. Після першої ложки – важко дихати. Воно справді дуже гостре. Відразу хочеться випити багато води. Це нагадування про той біль, який я відчула”, – розповіла учасниця протестів Аніта Вонг.

Власник магазину, де продається десерт, зізнався, що він підтримує протести, що прокотилися Гонконгом.

Читайте також:  В Україні не змогли відкритися понад 30 ринків

“Ми хотіли створити смак, який буде нагадувати людям, що вони повинні продовжувати брати участь у протестному русі і не втрачати своєї пристрасті”, – сказав він.

Він розповів, що, намагаючись відтворити смак сльозогінного газу, він випробував різні інгредієнти, наприклад, васабі і гірчицю, але найкраще підійшов чорний перець.

“Це схоже на вдихання сльозогінного газу”, – сказав чоловік.

Як повідомляла влада Гонконгу, під час протестів по протестувальниках було випущено більше 16 тисяч куль сльозогінного газу, причому багато з них – у густонаселених районах з невеликими ресторанами і багатоквартирними будинками.

Протести почалися через запропонований законопроект, який дозволив би екстрадувати підозрюваних у скоєнні кримінальних злочинів у материковий Китай для висунення їм звинувачень. Законопроект був відкликаний, проте протести не закінчилися, оскільки жителі вирішили продовжити відстоювати свої громадянські свободи.

Читайте також:  Друга країна світу заявила про одужання усіх хворих на COVID-19

Залишити коментар