Технології

Нова функція Google Chrome підвищить автономність смартфонів і ноутбуків

Google Chrome

Google анонсувала нову функцію браузера Chrome – жорсткий алгоритм блокування онлайн-реклами. Фахівці компанії впевнені, що таким чином зуміють значно розвантажити процесори і оперативну пам’ять ноутбуків і смартфонів, підвищивши їх автономність. Випробувати нововведення можна вже сьогодні.

За даними Google, близько 0,3% інтернет-реклами “з’їдає” до 27% всього трафіку, що проходить через пристрій користувача. Як правило, це ресурсомісткі оголошення з мультимедійними елементами, які знижують час автономної роботи смартфонів і ноутбуків за рахунок збільшення завантаження їх системних ресурсів.

Читайте також:  Новий режим продуктивності прискорить роботу Microsoft Edge

У серпні 2020 року Google планує випустити нову версію Chrome з вбудованим блокувальником реклами і функцією обмеження доступу для «важких» банерів. У браузері з’явиться поріг в 4 МБ мережевих даних і не більше 60 секунд загального використання процесора з інтервальним розподілом по 15 секунд для подібного контенту, на місці якого відобразиться оповіщення про його блокування.

Google Chrome

Хоча відповідна версія браузера вийде лише через кілька місяців, функція вже знаходиться в стадії тестування. Активувати її можна, відкривши в рядку адресу chrome://flags/#enable-heavy-ad-intervention і включивши функцію Heavy Ad Intervention. Після перезапуску браузера блокувальник вимогливих до ресурсів пристрою оголошень буде активований.

Читайте також:  iPhone 11 Pro Max рік пробув в озері і повернувся до власника

Джерело: engadget.com