Технології

Microsoft відмовляється від 32-розрядних версій Windows

Windows 10

Компанія Microsoft оголосила про припинення випуску 32-розрядних OEM-збірок Windows 10 після релізу травневого оновлення з номером версії 2004. Для користувачів це означає можливість покупки нових пристроїв тільки з 64 — розрядними ревізіями популярної ОС-втім, компанія запевняє, що власники старого заліза не постраждають.

Основна причина зміни політики Microsoft – мінімальний попит на 32-розрядні процесори. Проте для користувачів куплених раніше ПК компанія обіцяє продовження технічної підтримки – обмеження торкнеться лише нових пристроїв з OEM-копіями Windows.

“Це не впливає на 32-розрядні клієнтські системи, виготовлені з більш ранніми версіями Windows 10. Microsoft як і раніше прагне надавати функції та оновлення безпеки на цих пристроях, включаючи постійну доступність 32-розрядних носіїв на каналах сторонніх виробників для підтримки різних сценаріїв установки оновлень», — йдеться в повідомленні компанії.

Читайте також:  SpaceX готується до публічного тестування супутникового інтернету Starlink

У Windows 10 May 2020 Update є кілька важливих функцій і нові API. Крім того, у свіжій збірці ОС з’явилася нова модель розміщення додатків, яка дозволяє встановлювати їх в якості хостів для інших програм. Ще одним нововведенням стала функція Sparse Signed Packages, що стосується ідентифікації, реєстрації та активації неупакованих додатків Win32.

Травнева версія Windows 10 version 2004 під кодовою назвою 20h1 вже доступна OEM-виробникам і розробникам. Загальнодоступним оновлення стане через два тижні, 28 травня.