Суспільство

У МОЗ розповіли, що можуть дозволити з 22 травня

Карантин

Уряд на наступному засіданні ухвалить рішення стосовно другого етапу ослаблення карантину.

У рамках другого етапу пом’якшення карантинних обмежень з 22 травня можуть запрацювати дитячі садки, відновляться спортивні змагання і запрацює громадський транспорт. Про це заявив у четвер, 14 травня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Якщо говорити про пом’якшення, я розумію, що всіх саме це цікавить, які саме пом’якшення ми плануємо з 22 травня, виходячи із сьогоднішньої ситуації, на цьому я хочу наголосити. Це дозвіл на проведення спортивних змагань, але, звичайно, без глядачів, це відкриття готелів, крім хостелів і без функціонування ресторанів і спортивних залів. Це зовнішнє незалежне оцінювання, тобто, ми даємо дозвіл. Також буде відповідний дозвіл на громадський транспорт і на дошкільні навчальні заклади”, – сказав міністр.

Читайте також:  В Україні понад дев'ять тисяч випадків COVID-19

При цьому як і раніше необхідно буде дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції і застосовувати антисептики.

“Також під кожні ці події, чи це спортивні змагання, або громадський транспорт – у нас буде розроблений дуже чіткий критерій, як користуватися транспортом, або як можливо проводити ці змагання. І ми будемо вимагати саме дотримання цих правил”, – додав міністр.

Залишити коментар