Технології

Главу Xiaomi «зловили» на використанні iPhone

iPhone SE 2

Xiaomi відома активним просуванням свого бренду – деякі з її гаджетів навіть використовуються для відправки повідомлень в соціальні мережі, натякаючи на анонс, який готується. Але саме така діяльність і “видала” генерального директора компанії фанатам — черговий пост в Weibo Лей Цзюнь опублікував за допомогою iPhone.

Варто відзначити, що в китайському сервісі мікроблогів є функція визначення моделі смартфона, з якого відправлялося повідомлення. Раніше така опція неодноразово дозволяла дізнатися про готуються до релізу новинки, але в цей раз Лей Цзюнь поділився постом, що закликає фанатів купити кілька книг — і викликав на свою адресу шквал критики. Виявилося, що засновник Xiaomi використовував для публікації гаджет Apple.

Читайте також:  Ілон Маск оголосив про рекордний зльот гігантської ракети Starship

Xiaomi

Пізніше пост був видалений і повторно опублікований за допомогою Mi10 Pro, проте партнер Xiaomi Пан Цзютан все ж виступив на захист глави компанії. Він зазначив, що власник або топ-менеджер будь-якого бренду просто зобов’язаний випробувати пристрої інших виробників. На його думку, це необхідно для різнобічної оцінки ринку смартфонів.

Крім того, Пан Цзютан додав, що керівництво інших вендорів також використовує пристрої Apple. Навіть Лі Нан, колишній виконавчий директор Meizu, як з’ясувалося, переключився на iPhone після відходу з компанії.

Джерело: gizmochina.com