Технології

SpaceX дозволила всім бажаючим «полетіти» на МКС

SpaceX Crew Dragon

Польоти на орбіту — задоволення не з дешевих, та й не кожному під силу за станом здоров’я. Втім, було б бажання – а спосіб випробувати свої сили в космонавтиці, не встаючи з комп’ютерного крісла, знайдеться. Напередодні першого пілотованого польоту Crew Dragon компанія SpaceX випустила спеціальний програмний інструмент, що дозволяє будь-якому бажаючому стати пілотом реального, а не вигаданого геймдизайнерами космічного корабля.

Опублікований на сайті компанії онлайн-симулятор дозволяє випробувати свої сили в ручному стикуванні з Міжнародною космічною станцією. Програма ознайомить з елементами реального інтерфейсу, яким користуються пілоти NASA для ручного управління. І хоча насправді їм навряд чи доведеться вручну “паркувати” Crew Dragon до МКС, всі вони проходять відповідне навчання на випадок виникнення позаштатної ситуації.

У симуляторі стикувальна система Crew Dragon спрямована під кутом до стикувального вузла, тому процес не буде легким і швидким. Після вдалого “коннекта” віртуального космонавта очікує відпочинок на Міжнародній космічній станції. Варто відзначити, що платити за «квиток» не доведеться — веб-версія програми опублікована у вільному доступі.

Читайте також:  NVIDIA купує розробника процесорів ARM за $ 40 мільярдів

Джерело: theverge.com

Залишити коментар