Суспільство

Названо дати послаблення карантину

Карантин

Кабмін визначив дати наступних етапів очікуваного пом’якшення карантину. Уряд розробляє алгоритм поступового зняття заборон.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що уряд має контрольні дати щодо пом’якшення карантину: це 22 травня, відповідно потім 1 червня, 11 і так далі. Про це він сказав під час брифінгу в середу, 13 травня.

За його словами, у міністерства є чіткий алгоритм щодо зняття обмежень, тобто показники, які будуть впливати на пом’якшення карантину.

Читайте також:  У Польщі зафіксовано індійський штам COVID-19

“Також у нас за цими показниками є прогнозовані дати, коли ми вважаємо, що можемо досягти цих показників. У нас є контрольні дати, які ми розробили для себе: це там 22 травня, потім 1 червня, 11 і так далі”, – заявив Степанов.

Він зазначив, що на найближчому засіданні Кабінету міністрів буде прийнято постанову щодо алгоритму МОЗ про зняття карантину. Також цього тижня планують представити відкриття дитячих садків.

“Ми вважаємо, що ми будемо звертатися до уряду, щоб було затверджено це відповідною постановою”, – заявив Степанов, додавши, що вже цього тижня планується презентація послаблень карантину.