Суспільство

В Африці випадково збили літак з гуманітарною допомогою

Збитий літак в Африці

У настільки напруженій обстановці всесвітньої пандемії коронавірусної інфекції нерви здають у багатьох, але якщо це відбувається з військовими, то ситуація обертається трагедією. Ефіопські солдати випадково збили літак з гуманітарними медичними вантажами, який вони прийняли за терористів.

Приватний двомоторний турбогвинтовий Embraer EMB 120 Brasilia зареєстрований в Кенії здійснював рейс з гуманітарною допомогою. Вантаж медичних витратних матеріалів призначався для допомоги в боротьбі зі спалахом коронавірусної інфекції COVID-19. Коли він пролітав над територією Сомалі, розташовані біля містечка Бардейл (Bardale) Ефіопські військові, які підтримували в цій місцевості порядок, збили літак.

Зброя, з якої був уражений борт не вказується, але він відразу ж звалився на землю. В результаті загинуло шестеро осіб екіпажу. Як пише “Аль-Джазіра”, Ефіопія визнала помилку своїх військовослужбовців і активно співпрацює з представниками Кенії і Сомалі в ході розслідування катастрофи. Літак був збитий через нестачу координації між арміями і цивільними службами трьох країн.

Читайте також:  Соціальні мережі стали однією з головних причин розвитку самотності

У цьому регіоні вже тривалий час складається вкрай неспокійна обстановка з постійними провокаціями і бойовими зіткненнями з боку терористичних організацій і збройних формувань, у тому числі пов’язаних з державними арміями. Ефіопські військові прийняли гуманітарний рейс, що летить по незвичайному маршруту, за літак з терористами-смертниками. Катастрофа сталася ще в понеділок, 4 травня, але багато подробиць розкрилися тільки зараз.

Залишити коментар