Технології

Volvo почне оснащувати свої автомобілі лідарами і автопілотом

Volvo лідар

У майбутньому на дорогах з’явиться більше автомобілів з автономним керуванням. Однією з найперспективніших технологій для реалізації цієї функції є лідар (LIDAR). Наблизити майбутнє має намір компанія Volvo, яка оголосила про плани вже незабаром почати оснащувати свої машини автопілотом.

Volvo оголосила про співпрацю з компанією Luminar Technologies для розміщення лідар-датчиків в автомобілях, починаючи з 2022 року. Лідар буде встановлюватися на дахах автомобілів, побудованих на архітектурі Scalable Product Architecture 2 (SPA2). Він буде доступний в якості додаткової функції і при його наявності клієнти зможуть активувати опцію Highway Pilot, що забезпечує повністю автономний рух по шосе. Система буде використовувати комбінацію камер, радарів і резервних систем для управління і гальмування, харчуючись при цьому від акумулятора.

У числі перших машини з автономною системою лідар від Volvo отримає Uber в Китаї. Там також планується випуск самокерованих автобусів і вантажівок, що працюють на платформі NVIDIA. Додатково Volvo вказує, що скористатися автопілотом на основі Highway Pilot можна буде тільки в тих країнах, де це дозволено офіційно.

Джерело: engadget.com

Залишити коментар