Технології

Ілон Маск оголосив терміни початку впровадження своїх чіпів в мізки людей

Neuralink

Кілька місяців тому Ілон Маск в рамках своєї компанії Neuralink анонсував прорив у розробці мозкових чіпів. Здавалося, що до втілення задуманого в реальність має пройти безліч років, але раптово мільярдер оголосив терміни початку імплантації своїх імплантів в людський мозок. Трапиться це вже зовсім скоро.

Маск вважає, що нові технології допоможуть людині не поступатися просунутим машинам, які вже зараз перевершують людей настільки, наскільки звичайна людина перевершує мавпу. За словами мільярдера, якщо люди не здатні перемогти ШІ, потрібно з ним об’єднатися. Саме цим і займається його компанія Neuralink, що спеціалізується на розробках у сфері штучного інтелекту і нейрокомп’ютерних інтерфейсів. В ході недавнього виступу глава Tesla і SpaceX зазначив, що очікує установку першого імпланта в мозок людини вже до кінця поточного року.

Читайте також:  Розумна мультипіч Xiaomi замінює відразу 4 кухонних гаджета

Neuralink

“Нам ще належить багато роботи. Тому, коли я кажу, що ми, мабуть, маємо шанс зробити це протягом року, це саме те, що я маю на увазі. Я впевнений, що у нас є шанс внести свій внесок, зробивши людей здоровими, відновивши деякі функції, які вони втратили”, — розповів Ілон Маск.

Один з напрямків дослідження Neuralink – це відновлення зору, слуху і працездатності кінцівок людини, а також боротьба з хворобами, які уражають мозок. Ймовірно, перший мозковий імплант буде нести саме відновлюючу функцію, і тільки через час ми побачимо ефективне об’єднання людини і машини. За словами самого Маска, за допомогою нових технологій можливе виправлення будь-якої проблеми з мозком.

Читайте також:  Xiaomi захистить смартфони від підглядання

Джерело: businessinsider.com