Технології

Названо найбільш продаваний смартфон початку 2020 року

Iphone 11

Аналітична компанія Canalys опублікувала рейтинг найбільш затребуваних покупцями моделей смартфонів за підсумками першого кварталу поточного року. Незважаючи на пандемію коронавірусу і спад виробництва, очолив список зовсім не бюджетний апарат — зі значним випередженням конкурентів на вершину топ-10 увірвався флагман відомого бренду.

Canalys research

Згідно з опублікованим звітом, рейтинг лідерів продажів перших трьох місяців поточного року виглядає наступним чином:

  1. iPhone 11
  2. Redmi Note 8
  3. Samsung Galaxy A51
  4. Samsung Galaxy A10S
  5. Redmi Note 8 Pro
  6. iPhone 11 Pro Max
  7. Samsung Galaxy A20S
  8. Samsung Galaxy A01
  9. Redmi 8A
  10. iPhone 11 Pro
Читайте також:  Хакери розкрили важливий секрет нового MacBook Pro (2021)

Примітно, що в топ-10 світових продажів увійшли всього три бренди. Найбільш продаваним смартфоном в першому кварталі 2020-го став iPhone 11. Друге місце з великим відривом від лідера зайняв Redmi Note 8. На третій позиції розмістився Samsung Galaxy A51. Південнокорейська компанія також стала лідером за кількістю бестселерів, зайнявши 4 рядки в списку.

Днями генеральний директор бренду Лю Вейбін заявив, що глобальні продажі Redmi Note 8 перевищили 30 мільйонів одиниць. Очікується, що на зміну популярному пристрою незабаром прийде нова модель. Глава компанії повідомив, що вже в цьому місяці шанувальників фірмових апаратів чекає якийсь сюрприз, проте не уточнив, про яку саме модель йде мова.

Читайте також:  Процесор Google для Pixel 6 Pro стане альтернативою Snapdragon 870

Джерело: new.qq.com