Технології

Квартал майбутнього від власників Google виявився «нежиттєздатним»

Sidewalk

Ще в середині 2019-го компанія Sidewalk Labs, що входить до складу холдингу Alphabet, анонсувала зведення високотехнологічного житлового кварталу з деревини в Торонто. Але нещодавно ініціатори амбітного проекту оголосили про його дострокове закриття – і пояснили причини, за якими масштабна забудова вартістю в сотні мільйонів доларів так і не відбудеться.

У своїй онлайн-заяві генеральний директор компанії Ден Докторофф повідомив, що в результаті пандемії COVID-19 зробила пропонований проект фінансово нежиттєздатним, і авторам ідеї довелося відмовитися від її реалізації.

“Протягом останніх двох з половиною років ми пристрасно прагнули до того, щоб проект Quayside став реальністю – ми вклали час і ресурси в Торонто, включаючи відкриття офісу на 30 чоловік на набережній. Але оскільки безпрецедентна економічна невизначеність виникла в усьому світі і на ринку нерухомості Торонто, стало занадто складно зробити фінансово життєздатним цей проект”, – сказав Ден Докторофф.

План Sidewalk Labs полягав у тому, щоб витратити $1,3 мільярда на масове дерев’яне житло, тротуари, які обігріваються, громадський Wi-Fi і, звичайно ж, безліч камер та інших датчиків для моніторингу трафіку і вуличного життя частини набережної Торонто. Варто відзначити, що місцеві жителі були обурені підходом компанії до конфіденційності – раніше вони виступили проти високотехнологічного і насиченого сенсорами бачення міської набережної.

Джерело: theverge.com