Медицина

5 високотехнологічних професій для мілленіалів

Інженерна галузь за визначенням є міксом різних видів людської діяльності – дизайну, машинобудування, будівництва і техніки. Тому зовсім не дивно, що сьогодні саме інженери мають можливість блискавично швидко просуватися по кар’єрних сходах.

Інжиніринг охоплює величезний спектр галузей і ринків – від електротехніки до програмного забезпечення, хімічних технологій, механіки. Цей список можна продовжувати нескінченно. За статистикою до 2020 року мілленіали, тобто люди, що народилися на рубежі 1980-х і 1990-х, займуть 50% світової робочої сили. Це означає, що через п’ять років ми дізнаємося про професії, про які в житті не могли помислити.

Для інженерів, зацікавлених у карколомному кар’єрному зростанні, Mashable наводить п’ять привабливих професій:

Інженер віртуальної або доповненої реальності

Віртуальна реальність – гаряча тема в цьому році, пов’язана з такими гучними іменами як Google і Nokia. Серед сфер застосування ВР – тестування відеоігор, створення пристроїв для перегляду фільмів з доповненою реальністю. Мілленіали особливо зацікавлені у сприянні розвитку віртуальної реальності, адже це покоління відкрито експериментам, новим технологіям і взагалі всьому сучасному.

Кар’єрні можливості в цій області майже безмежні – все нові і нові гравці ринку беруть в розробку проекти по віртуальній і доповненої реальності; навіть така традиційна галузь як банківська справа освоює ВР з метою залучення більш молодої аудиторії і для візуалізації складних фінансових моделей або портфелів. Компанії-розробники “заліза” нарівні з 3D-моделлера тепер шукають в штат фахівців у віртуальній реальності.

Спеціаліст з дронам

Дрони і в цілому технологія безпілотників – ще одна тема, яка сподобається мілленіалам. Експерти припускають, що ця технологія приверне мілліеніалів своєю сверхактуальністю, адже дрони можна застосовувати практично в будь-якій сфері діяльності людини.
Глобальні корпорації вже потихеньку придивляються до безпілотних технологій. Приміром, Amazon планує розгорнути систему безпілотної доставки на заздрість McDonalds. Рада інженерам, які хочуть розвиватися – вивчайте професії розробника БПЛА та аерокосмічного інженера.

Біомедицина

Охорона здоров’я та медицина поступово об’єднуються з інженерією і це означає, що ці професії стають все більш і більш цікавими і захоплюючими. Біомедицина формує майбутнє охорони здоров’я – від біоніки до наномедицини і далі. У цій сфері інженери відповідають за розробку, тестування, технічне обслуговування і усунення неполадок в технологіях, отримуючи практичний досвід роботи з самими передовими і цікавими проектами в медичній сфері.

Сучасна архітектура і будівництво

Архітектура – мистецтво, яке постійно розвивається і, відповідно, професія. Сучасні тенденції в цій сфері – використання чистої “зеленої” енергетики, енергоефективність, естетичний зовнішній вигляд і, звичайно, ретельний підхід до своєї роботи.

Архітектори та інженери-будівельники повинні бути готові до тісної співпраці з дизайнерами, а також до ознайомлення з усіма останніми новинками програмного забезпечення, необхідних для роботи. Настільки часто необхідна в цій сфері командна робота робить архітектуру і будівництво ідеально відповідними для комунікабельних та активних мілленіалів.

Ядерна енергетика

Мале число професій можуть похвастати такою крутою назвою як “інженер-ядерник”, а сама галузь ядерної енергетики стає все більш важливою в аспекті пошуку альтернативних джерел енергії. Інженери в цій області розберуться з процесами наукових досліджень, а також з конкретними системами, що у виробленні ядерної енергії. Крім того, вони повинні будуть знайти практичне застосування для використаних радіоактивних матеріалів.

“Крутість” всього лише один із способів достукатися до мілленіалів. Більш вагомим аргументом може стати те, що ядерна енергетика допоможе впоратися зі змінами клімату – мілленіалів повинна привернути екологічно та соціально відповідальна робота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *