Суспільство

Skoda показала найпотужнішу в своїй історії серійну модель

Skoda Enyaq

Такою машиною стане новий електричний кросовер Skoda Enyaq в топовій версії RS.

На початку 2020 року Skoda назвала ім’я свого першого серійного електричного кросовера — модель отримала позначення Enyaq — а зараз марка розсекретила офіційні характеристики машини, яка вийде на ринок в 2021 році.

Електрокросовер матиме довжина 4685 мм, ширину 1877 мм, висоту 1618 мм і колісну базу 2 765 мм.за своїми габаритами і обсягом багажника (585 л) новинка поступається серійній моделі Skoda Kodiaq, але заявлено, що рівна підлога в салоні забезпечить великий рівень простору для пасажирів.

Читайте також:  Україна має намір закупити COVID-вакцину Pfizer

Skoda Enyaq

На ринок вийдуть 5 модифікацій Skoda Enyaq iV-різниця буде полягати в ємності акумулятора (з підтримкою зарядних станцій потужністю до 125 кВт і можливістю поповнити батареї з 10% до 80% за 40 хвилин), кількості і потужності електромоторів, а також приводі. Три варіанти отримають один двигун на задній осі і задній же привід, а два флагманських виконання будуть оснащуватися повним приводом і двома моторами.

Базовий Enyaq iV 50 має на увазі 148-сильний мотор і батарею 55 кВт∙год із заявленим запасом ходу до 340 км, більш потужний 179-сильний Enyaq iV 60 має акумулятор на 62 кВт∙год з автономністю 390 км, а також з’явиться і 204-сильний Enyaq iV 80 з батареєю на 82 кВт∙год і пробігом 500 км без дозарядки.

Читайте також:  Жорсткий карантин повернуть, коли закінчаться ліжка

Повним приводом будуть оснащуватися дві версії, кожна з яких отримає акумулятор на 82 кВт∙год, однак через двох двигунів і більшу потужність запас ходу скоротиться до 460 км. Клієнти зможуть вибрати або 265-сильний Enyaq iV 80x, або 306-сильний Enyaq RS. Skoda Enyaq RS стане найпотужнішою серійною машиною марки в історії.

Виробництво Skoda Enyaq iV почнеться в кінці 2020 року. Вартість новинки поки не названа. Збірку електромобіля налагодять у Чехії і кросовер стане першою машиною на платформі MEB, виробництво якої розмістять за межами Німеччини.

Залишити коментар