Технології

Автопілот Tesla став рекордно безпечним

Tesla

Одна з ключових особливостей електрокарів Tesla-просунутий автопілот. Компанія постійно працює над його поліпшенням, що підтверджує і нова статистика. Як повідомляється, останній апдейт підвищив ефективність автоматичного керування автомобілем на 50%, що дозволило домогтися рекордної безпеки на дорогах.

У Tesla запевнили, що всього за один квартал 2020 року вдалося домогтися зростання точності автопілота на 50%, що є найкращим показником з 2018 року. Саме з цього часу в Tesla почали вести статистику, публікуючи щоквартальний звіт з кількістю ДТП і сумарно подоланої автопілотом відстані.

Згідно з останнім звітом Tesla, при використанні автопілота була зареєстрована одна аварія на 7,53 мільйона кілометрів подоланого електрокарами шляху. Коли в автомобілях була відключена дана функція, то одна аварія траплялася в середньому на кожні 3,2 мільйона кілометрів. Для порівняння, в 2018 році ці показники становили 5,4 і 3,1 мільйона кілометрів відповідно. Таким чином, число аварій при використанні автопілота помітно скоротилося, що є новим рекордом.

Читайте також:  В Євросоюзі запропонували заборонити встановлення додатків на смартфони, які не видаляються

За даними Національного управління безпекою руху на трасах, в США на кожні 771 тисячу кілометрів відбувається одна ДТП. Серед ключових нововведень для автомобілів Tesla відзначається автоматичне реагування на знаки дорожнього руху і світлофори.

Джерело: electrek.co

Залишити коментар