Суспільство

NASA і SpaceX знімуть фільм з Томом Крузом в космосі

SpaceX

Агентство NASA офіційно підтвердило початок співпраці з актором Томом Крузом для створення художнього фільму у відкритому космосі. Знімальним “павільйоном” для нової картини стане борт Міжнародної космічної станції, а потенційним партнером кінострічки може належить Ілону Маску компанія SpaceX.

Раніше NASA зазначало, що розглядає можливість використання МКС на благо великої кількості комерційних проектів, і зйомка фільмів може стати одним з них. Таким чином агентство планує надихнути нове покоління інженерів і вчених. Імовірно доставити Тома Круза на МКС візьметься SpaceX. Не виключено, що пасажирськими перевезеннями займатиметься космічний корабель Crew Dragon, демонстрація якої має відбутися наприкінці травня. За задумом інженерів, Crew Dragon зможе здійснювати швидке транспортування людей на орбітальну станцію і назад.

Згідно з попередніми планами NASA, відомство має намір бронювати тільки чотири місця в кожному польоті Crew Dragon, інші будуть відводитися комерційним замовленням, які допоможуть компенсувати вартість запусків. Коли саме відбудеться старт зйомок першої картини на МКС, не розкривається – за наявною інформацією, виробництво стрічки поки знаходиться на ранній стадії. Що стосується SpaceX, то перші приватні туристичні рейси на борту Crew Dragon компанія планує відкрити до 2022 року.

Читайте також:  Пандемія COVID-19: в Україні вже понад 5000 жертв

Джерело: techcrunch.com

Залишити коментар