Суспільство

У МЗС не чекають відновлення міжнародного авіасполучення влітку

Дмитро Кулеба

Міжнародне авіасполучення не буде відновлене до осені. Влітку в Україні спробують відновити внутрішні перельоти, вважає Дмитро Кулеба.

Міжнародне пасажирське авіасполучення відновиться не раніше від осені, якщо не буде другої хвилі пандемії коронавірусу COVID-19. Про це в середу, 6 травня, сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телеканалу 1+1.

“Я думаю, що ми дуже обережно влітку спробуємо почати повертати внутрішнє авіасполучення. З міжнародним буде складніше: рішення залежить не тільки від нас. У кількох країнах Європи, які є туристичними напрямками, зараз самі ламають голову над тим, як це все врегулювати… Але скажу відразу: протягом літа повноцінного відновлення міжнародного авіасполучення не буде”, – сказав міністр.

Читайте також:  Forbes склав рейтинг найбільш високооплачуваних мертвих знаменитостей

За словами Кулеби, влада виходить з того, що світ почне відновлюватися від пандемії до вересня, хоча можлива і друга хвиля COVID-19 до цього часу.

Раніше Дмитро Кулеба заявив про труднощі з відправкою сезонних робітників і трудових мігрантів з України через карантин. При цьому заборони на їхній виїзд немає.

Як повідомлялося, заробітчан чартерами доставлять у п’ять країн. Рейси здійснить МАУ. Українські заробітчани полетять до Німеччини, Великої Британії, Фінляндії, Швеції та Польщі.

Джерело: Кореспондент

Залишити коментар