Технології

Рідкісні версії Xiaomi Mi6 і Mi7 продають за шалені гроші

Xiaomi Mi7

Свого часу Xiaomi Mi6 був визнаний одним з найбільш продаваних пристроїв компанії. Протягом обмеженого періоду Xiaomi пропонувала лімітовану версію смартфона в сріблястому кольорі. Тепер подібні моделі продаються за значні суми на аукціонах, а вартість прототипу Mi7, який так і не вийшов і зовсім б’є всі мислимі рекорди.

Xiaomi Mi6 Silver Edition

Xiaomi Mi6 Silver Edition

Так, рідкісний Mi6 в сріблястому кольорі пропонується на одному з китайських онлайн-аукціонів за 19 999 юанів, що еквівалентно $2882 за актуальним курсом. Причина такої ціни в тому, що існує всього кілька десятків смартфонів в такому колірному рішенні, оскільки гаджет був випущений вкрай обмеженим тиражем.

Xiaomi Mi6 Silver Edition отримав раму з нержавіючої сталі, а тильна кришка виконана у вигляді скляної накладки-дзеркала. Раніше Xiaomi ділилася подробицями про таку обробку, що проходить у вакуумі. За запевненням представників компанії, потрапляння в механізм всього однієї піщинки або порошинки могло привести до повного порушення технології.

Xiaomi Mi7

Прототип Xiaomi Mi7

Історія з прототипом Mi7 ще цікавіша. Ця модель так і не надійшла в продаж, зате стала основою для майбутнього флагмана Mi8. Ось чому ціна даного апарату на онлайн-аукціоні становить 1 000 200 юанів, або 141 627 доларів. Гаджет оснащений 6,02-дюймовим дисплеєм і побудований на базі процесора Snapdragon 845.

Джерело: gizmochina.com