Технології

iPhone SE (2020) виявився міцнішим за більш дорогий iPhone 11 Pro Max

iPhone SE (2020) drop test

Представлений в середині квітня “бюджетний” iPhone SE (2020) продовжує брати участь у всіляких тестах від популярних блогерів. Черговим випробуванням для новинки став дроп-тест, в якому його порівняли з флагманськими iPhone 11 Pro Max. Обидва пристрої кидали з висоти на тверду поверхню.

Перш ніж YouTube-канал PhoneBuff провів серію випробувань iPhone SE (2020), саме модель iPhone 8, багато з елементів якої використовуються в новому «бюджетнику» Apple, займала першу сходинку за показниками міцності. Першим тестом стало падіння плазом на тильну кришку, яке для iPhone 11 Pro Max закінчилося катастрофою. При цьому iPhone SE (2020) гідно витримав випробування і зберіг зовнішній вигляд.

Читайте також:  Новий MacBook Air протестували під управлінням Windows 10

Падіння на кут для новинки виявилося більш важким, оскільки в даній моделі використовується алюмінієва рамка, в той час як у iPhone 11 Pro Max — сталева. Наступний тест – падіння на дисплей. Цю стадію випробування флагманський смартфон Apple не витримав: на його дисплеї з’явилася сітка з тріщин. Втім, і iPhone SE (2020) отримав велику тріщину через все захисне скло.

Після серії з десяти падінь на дисплей у iPhone 11 Pro Max остаточно відмовила камера, а тильна кришка буквально розсипалася. При цьому екран пристрою продовжив працювати. У випадку з iPhone SE (2020) дисплей теж отримав величезну кількість тріщин і відколів, але при цьому тильна кришка залишилася в ідеальному стані. Редактори PhoneBuff в сумарному заліку присудили перемогу в дроп-тесті саме iPhone SE (2020): 38 балів проти 34 у iPhone 11 Pro Max.

Читайте також:  Zeiss випускає повнокадрову камеру на Android за $ 6000.

Джерело: youtube.com

Залишити коментар