Суспільство

Кабмін продовжує карантин

Карантин

Уряд визначив низку обмежувальних заходів, які почнуть пом’якшувати з 11 травня. Карантин продовжать до 22 травня.

Уряд на позачерговому засіданні у понеділок, 4 травня, продовжує карантин до 22 травня, але пом’якшує низку обмежувальних заходів, які будуть ослаблені з 11 травня.

Таке рішення прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив необхідністю дати бізнесу тиждень на підготовку відновлення діяльності.

Так, планується відкрити парки, сквери та зони відпочинку, об’єкти індустрії краси, частину магазинів, які розташовані в окремих приміщеннях. Також дозволять роботу закладів громадського харчування на винос і працюватимуть літні майданчики кафе і ресторанів.

Читайте також:  У ВООЗ зробили заяву про коронавірус

Також дозволять оптову та роздрібну торгівлю непродовольчими товарами (крім ТРЦ), підприємств побутового обслуговування населення, музеїв і бібліотек, стоматологів, роботу адвокатів, аудиторів, нотаріусів, тренування командних видів спорту для професійних команд.

При цьому Шмигаль заявив, що карантин продовжать до 22 травня. “Далі ми будемо дивитися, як буде рухатися пандемія в світі і як буде відбуватися коливання кривої захворюваності у нас в Україні”, – зазначив Шмигаль.

Джерело: Кореспондент