Криптовалюти

Розкрито терміни самоокупності криптосмартфону HTC Exodus 1S

HTC Exodus 1S

В кінці 2019 року HTC представила новий бюджетний блокчейн-смартфон Exodus 1S, відмінною особливістю якого стала можливість видобутку і зберігання криптовалют. Експерти вирішили перевірити можливості пристрою в якості майнінгової ферми і оцінили терміни його самоокупності. Висновки вийшли не самі втішні.

У другому кварталі цього року компанія Midas Labs планує випустити для HTC Exodus 1s додаток DeMiner, що дозволяє добувати криптовалюту Monero прямо на смартфоні під час його зарядки. Але розраховувати на простий спосіб розбагатіти не варто. За словами розробників програми, апарат зможе генерувати близько 0,0038 долара на добу в еквіваленті Monero. Так що за рік можна заробити 1,39 долара. При обліку ціни Exodus 1s в €219 (приблизно $239), відбити вартість смартфона майнінгом можна не менше ніж за 170 років. І це не рахуючи витрат на електрику.

Звичайно, використання смартфона для видобутку криптовалют не найкраща з витівок. Однак експерти Midas Labs відзначають, що середній ноутбук може добувати $0,06 Monero в день, споживаючи при цьому енергії на $0,156 — тобто собі в збиток. У випадку з Exodus 1s енергоефективний процесор дозволяє заробляти 50% з урахуванням витрат на електроенергію.

Джерело: theverge.com

Залишити коментар